KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9513583
nr 951 3583
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Axel Fridell (1894-1935), flicka, stämpelsignerad, motivet: 16x10
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 mars 2015
kl 18:53:33
450 kr
500 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell